Chojnice lepsze od PGEGKS Bełchatów (ZDJĘCIA)

RedakcjaZaktualizowano
Chojnice lepsze od PGE GKS Bełchatów Fot. Michał Antczak/rzecznik prasowy GKS Bełchatów
Drugoligowcy z PGE GKS Bełchatów pechowo przegrali mecz z Chojniczanką Chojnice, która występuje na zapleczu Lotto Ekstraklasy 0:1 (0:1). Mecz rozegrano w podwłocławskim Baruchowie, a bełchatowianie stracili gola w ostatniej akcji meczu.

Mimo porażki podopieczni trenera Artura Derbina pokazali się z dobrej strony. W pierwszej połowie GKS stworzył sobie trzy niezłe okazje bramkowe. Najpierw strzał Przemysława Zdybowicza z trudem wybił bramkarz Chojnic. Potem minimalnie niecelnie strzelał głową Paweł Czajkowski. Tuż przed przerwą strzał Bartosza Biela z około pięciu metrów został zablokowany. Po zmianie stron groźniejsza była Chojniczanka prowadzona przez Macieja Bartoszka, byłego trenera GKS Bełchatów. Udokumentowała to zresztą golem w ostatniej akcji meczu.

CHOJNICZANKA CHOJNICE - PGE GKS BEŁCHATÓW 1:0 (0:0)