IV liga: Widzew- Omega 2:1, 8 goli Zjednoczonych

Dariusz Piekarczyk
Widzew gra z Omegą Kleszczów
Widzew gra z Omegą Kleszczów Fot. Krzysztof Szymczak
IV liga: Widzew kontra Omega, Paradyż gra w Radomsku. Na sobotę i niedzielę zaplanowano mecze 23. kolejki IV ligi łódzkiej. Na bieżąco informować będziemy o przebiegu rywalizacji. Obszernie o 23. kolejce IV ligi łódzkiej piszemy w poniedziałkowym "Dzienniku Łódzkim".

Mechanik Radomsko - KS Paradyż 1;0,
RTS Widzew Łódź - Omega Kleszczów 2:1 (0:1). 0:1 - Paweł Kowalski (3 minuta). Do przerwy jest 0:1.1:1 - Patryk Strus (63), 2:1 - Bartłomiej Gromek (80)