Weekend wystąpił w klubie Pomarańcza w Łodzi. Królowała piosenka "Ona tańczy dla mnie". Radek Liszewski zaśpiewał też pozostałe przeboje.

Komentarze (19)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

anna (gość)

radek liszewski spiewa dla krolowej anny y\tylko ona jedyna w klubiee mym tak tanczyła

Adadadad (gość)

Jak ktoś preferuje narkomanów alkoholików dzifki za drinka patologie rozróby i bijatyki z drabami z ochrony to klub zgniła pomarańcza jest dla niego.

ANETKA (gość)

POMÓZCIE MAŁEMU MIASTECZKU BIELAWIE I ZAGŁOSUJCIE KAŻDY MOŻE ODDAC 5 GŁOSÓW DZIEKUJEMY http://dolnyslask.naszemiasto.pl/plebiscyt/karta/47,bielawa-rozbudowa-bazy-sportowa,1051,id,t,kid.html

marcinlodz 27 (gość)

siema gosciu taka piosenke zrobil wole boysow a ten nie wiadomo skad .ludzia tak wam sie to podoba dajcie spokoj

ed (gość)

Klub Pom...cza, weekend to wiocha na maxa, jak takie gów... można tyle puszczać, słuchać, toż to disco polo w najgorszym wydaniu, to już zaspół Boys z hitem jesteś szalona jest ok

realista (gość)

Pewien wokalista zespołu T.... O.. w wywiadzie mówił że skoro chcą słuchać tego G to im będzie to G grał. A jak się znudzą. To jest biznes.

oświecony (gość)

To już teraz wiem co w Łodzi robiły BMW, Calibry i Golfy z doczepionymi bronami, pługami i siewnikami.