Mecz Budowlani Łódź - MKS Tauron Dąbrowa Górnicza 2:3 [ZDJĘCIA]

Dariusz Kuczmera, (opr. ŁC)
Mecz siatkarek Budowlani Łódź z Tauronem Banimex MKS Dąbrowa Górnicza odbył się 26 kwietnia w łódzkiej Atlas Arenie. Niestety, łodzianki przegrały wynikiem 2:3 (25:23, 25:20, 22:25, 26:28, 12:15) w meczu play off o miejsca 5-8 ORLEN Ligi. Najbardziej wartościowym zawodnikiem (MVP - Most Valuable Player) spotkania, została Tamara Kaliszuk.

Mecz Budowlanych Łódź z siatkarkami z Dąbrowy Górniczej trwał aż 2 godziny, 23 minuty. Dwa pierwsze sety wygrały łodzianki. Później sytuacja się odwróciła. Czwarty set Budowlani Łódź przegrały 26:28, piąty 12:15.

Mecz rewanżowy odbędzie się już w piątek, 30 kwietnia, w Dąbrowie Górniczej.