Po krótkim pościgu policjanci zatrzymali agresywną parę, która pobiła przechodnia na Bałutach. Zarówno napastnicy, jak i ofiara byli pijani.

W czwartek (20 kwietnia) ok. godz. 12 idący ulicą Sierakowskiego policjanci usłyszeli wołanie o pomoc. Natychmiast poszli w kierunku dobiegających odgłosów. Gdy wyszli zza rogu kamienicy, zauważyli kobietę i mężczyznę kopiących leżącego przechodnia. Na widok funkcjonariuszy agresywna para zaczęła uciekać. Po krótkim pościgu sprawcy pobicia zostali jednak zatrzymani,

Napastnikami okazali się mieszkańcy Bałut: 28-letnia kobieta i 29-letni mężczyzna, notowani już wcześniej za liczne konflikty z prawem. W chwili zatrzymania oboje byli pijani: 28-latka miała w organizmie 3 prom. alkoholu, a jej partner - 1,5 prom. Noc spędzili w policyjnym areszcie. Za pobicie grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Także pobity mężczyzna znajdował się pod znacznym wpływem alkoholu. Po wizycie w szpitalu, mężczyzna trafił do izby wytrzeźwień.


ZOBACZ TEŻ: Wypadek na Włókniarzy w Łodzi. Samochód osobowy rozbity na słupie [ZDJĘCIA, FILM]

Kryminalne

Komentarze (7)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Zdero (gość)

Niestety nadal alkohol można kupić niemal na każdej ulicy.
Każdy chlajus to potencjalny chuligan.