Rozkład jazdy
PKS ŁÓDŹ , DWORZEC PÓŁNOCNY | ||||
Przyjazd | Kierunek | Przez | Stan. | Odjazd |
7:50S | Biała k/Zgierza | Zgierz | ||
17:50F | Bielawy | Stryków, Głowno | 4 | 14:50F |
19:35UB | Borów | Zgierz, Bielawy | 9 | 16:00UB |
10:35U, 17:52Uc | Brodnia-Zalew | Poddębice, Księże Młyny | 6 | 6:00U, 13:40Uc |
Brzeziny | Głowno, Kołacin | 4 | 6:20F | |
4:57A, 5:57F, 6:42F, 7:27, 7:47F, 8:37F, 9:17F, 10:37U, 11:37, 12:37U, 13:37, 15:07UB, 16:07, 17:07UB, 17:57, 18:57UB, 19:47, 20:37UB, 21:32, 23:17 | Brzeziny | Lipiny | 1 | 3:45A, 4:45F, 5:20F, 6:00, 6:30F, 7:10F, 9:10U, 9:50, 11:10U, 12:10, 13:40UB, 14:40, 15:30UB, 16:30, 17:30UB, 18:20, 19:10UB, 20:15, 22:05 |
4:46F, 6:51F, 8:11U, 9:51F, 10:41U, 13:31F, 16:2A, 17:51U, 21:36F | Brzeziny | Skoszewy, Dąbrówka | 2 | 8:30U, 10:20F, 14:00F, 15:40F, 16:50A |
12:30U | Brzeziny | Skoszewy, Grzmiąca | 2 | 13:00U, 15:30U6+ |
6:07U, 15:27U, 19:07U | Brzeziny | Skoszewy, Wola Cyrusów | 2 | 6:10F, 7:20U, 11:00U, 16:00U, 19:30U |
8:00U6+ | Budziszewice | Brzeziny, Koluszki | ||
16:19R | Chodecz | Łęczyca, Krośniewice | 8 | 19:10R |
16:35U6+, 18:55U | Gąbin | Głowno, Kiernozia | 5 | 11:306+ |
6:10F, 9:40N, 16:40U | Głowno | Mąkolice | 10 | 6:30F, 12:30U, 17:10N |
5:25F, 6:30F, 6:45F, 7:20, 7:40F, 12:45A, 15:25, 16:00A, 17:05F, 17:25, 18:15U, 19:15A, 20:25UB, 22:25U | Głowno | Stryków | 10 | 4:40F, 5:00F, 5:40F, 10:50A, 13:10U, 13:40, 14:20A, 15:20F, 15:40, 16:30A, 17:40, 18:40UB, 19:30F, 21:10U |
8:50F | Gostynin | Łęczyca, Kutno | ||
10:00U, 17:30UCl | Gostynin | Piątek, Żychlin | 9 | 13:30U, 18:30UCl |
17:30U | Grabów | Ozorków, Łęczyca | ||
8:45U | Grodzisko | Ozorków, Łęczyca | ||
9:50U,16:43U | Grójec | Rawa Maz., Biała Rawska | 3 | 13:15U, 18:10U |
Izbica Kuj. | Łęczyca, Kłodawa | 8 | 14:00F | |
8:20F | Izbica Kuj. | Mazew, Kłodawa | ||
14:55U, 21:25U+ | Kadzidłowa | Ozorków, Mazew | 8 | 17:30U |
9:00U, 11:31U | Kiernozia | Głowno, Łowicz | 5 | 17:20U6+ |
7:50U | Kiernozia | Łowicz, Błędów | 5 | 16:00U |
Kiernozia | Łowicz | 5 | 11:30F | |
9:40Uh | Kłodawa | Krośniewice | 8 | 11:40Uh |
Kłodawa | Łęczyca, Mazew | 7 | 11:10Uh | |
10:45U | Kłodawa | Ozorków, Łęczyca | ||
18:25UB | Kłodawa | Ozorków, Mazew | 8 | 13:30UB |
14:05U, 15:55F | Koło | Grabów | 8 | 8:40U, 10:00F |
18:29U5+ | Koło | Grabów, Umień | 8 | 11:30A, 17:10Um |
8:25Uh, 12:30U | Koło | Łęczyca, Grabów | 8 | 7:15U |
Koło | Łęczyca, Kłodawa | 8 | 16:10U | |
9:35Uh, 17:50Uh | Koło | Łęczyca, Świnice | 8 | 10:40U, 12:30Uh, 18:50Uh |
16:29U | Konin, D.A. | Poddębice, Turek | 6 | 9:20PA |
Krośniewice | Łęczyca | 8 | 17:50U | |
19:20U | Księże Młyny | Dalików, Poddębice | 6 | 15:10U |
11:50Ucd | Księże Młyny | Poddębice | 6 | 8:10Ucd |
8:05U, 11:05U, 19:05U | Kutno | Łęczyca, Krośniewice | 8 | 10:20U, 12:10F, 15:00U |
15:35U | Kutno | Łęczyca, Witonia | 8 | 9:30U, 16:00U |
7:40U, 9:10U | Kutno | Piątek | 9 | 12:40F, 17:05U, 20:00Um |
9:40U, 11:30U, 18:05Um | Kutno | Piątek, Żychlin | 9 | 10:10U, 14:30U, 19:00Um |
17:35U+6 | Leszno | 8 | 14:006+ | |
21:30Uł | Licheń | Grabów, Konin, D.A. | 8 | 14:40Uł |
15:05U | Licheń | Świnice, Konin, D.A. | 8 | 5:40U |
8:10U | Luszyn | Piątek, Żychlin | 9 | 16:30U |
8:056+, 10:15U, 16:55U | Łęczyca | Leśmierz, Tum | 7 | 18:00U |
6:25U | Łęczyca | Ozorków | 7 | 19:406+, 2050LF+, 21:30+U |
9:15U, 12:05U, 14:55U, 19:25U | Łęczyca | Parzęczew, Leźnica | 7 | 8:00U, 10:30U, 12:30U, 15:40U, 20:00U |
6:35F | Łęczyca | Sokolniki k/Ozorkowa | ||
8:10F, 17:55U | Łęczyca | Sokolniki, Leśmierz | 7 | 9:10U, 10:50U, 13:20U, 19:00U |
8:35F, 10:35A, 16:35F | Łowicz | Głowno | 5 | 5:20F, 6:50A, 19:00U |
Łowicz | Głowno, Łyszkowice | 4 | 9:30U | |
8:20U | Łowicz | Głowno, Waliszew | ||
9:10F, 8:45F | Łowicz | Lipiny, Łyszkowice | 5 | 5:30F, 14:45F |
Łowicz | Wola Makolska | 4 | 11:20U | |
5:35U, 7:10U, 8:05U, 8:15U, 8:35U, 9:15PA, 9:55F, 10:15L, 10:25U, 10:30U, 10:35U, 11:05UV, 11:10Uh, 11:15U, 11:25A, 11:35s, 11:40Uh, 11:50F, 11:50U6+, 12:30Uh, 12:35U, 12:55U, 13:15U, 13:35A, 14:00F, 14:10U, 14:25U, 14:35Uł, 15:15U, 15:35U, 15:50, 15:55U, 16:05U, 16:15PU, 17:00U, 17:00U, 17:05Um, 17:55Nn, 18:10U, 18:40Uh, 19:15U5+, 19:15Un, 19:55Um, 20:05Un, 22:10Un | Łódź, D.A. Centralny | 7:45U, 7:48A, 8:01U, 8:20F, 8:25Uh, 8:27U, 9:04PA, 9:08UV, 9:15L, 9:15U, 9:26F, 9:26U6+, 9:35Uh, 9:40Uh, 9:50U, 10:04PU, 11:00U, 11:35U, 11:40U, 12:52A, 13:05U, 14:10U, 14:22U, 14:46, 14:51U, 15:00U, 15:05U, 15:10U, 16:00F, 16:29U, 16:30U, 16:31U, 16:43U, 16:55Nn, 18:00Uh, 18:05Un, 18:29U5+, 19:00Um, 19:05s, 20:30I, 20:35U, 21:22Un, 21:35Uł | ||
17:30F | Mąkolice | 4 | 15:30F | |
11:35U | Mława | Kutno D.K., Płock, D.K. | 9 | 14:20U |
9:25N | Nowe Miasto | Brzeziny, Biała Rawska | 3 | 14:20N |
17:25U, 19:55 | Nowe Miasto | Rawa Maz., Biała Rawska | 3 | 5:40U, 10:20U, 15:20UBe |
8:15A, 12:05A, 13:45U | Nowe Miasto | Rawa Maz., Domaniewice | 3 | 7:50U, 13:50, 15:50N |
7:15N, 9:00, 11:20, 12:40, 14:40A, 16:30, 18:10U, 20:40 | Nowe Miasto | Rawa Maz., Jankowice | 3 | 5:00A, 6:20, 8:50A, 10:50, 11:50U, 12:30U, 14:50, 16:50A, 17:50 |
9:50A | Nowe Miasto | Rawa Maz., Trębaczew | ||
Ozorków | 7 | 19:40F | ||
6:05F, 7:00HF, 7:35F, 8:55F, 10:45F, 12:05F, 15:15U, 16:05S, 17:05U, 17:35F | Piątek | Zgierz, Gieczno | 9 | 4:10F, 5:00F, 5:40F, 6:50F, 8:10F, 9:30F, 13:10U, 14:00S, 14:50U, 15:30F |
7:35U | Pieczew | Ozorków, Grabów | 7 | 18:20U |
9:10L, 13:45U, 15:00U, 20:30U | Płock | Głowno, Gąbin | 5 | 8:10U, 10:20L, 12:40U, 15:00U |
13:00U | Płock | Łęczyca, Kutno | 8 | 13:00U |
16:20U | Płock | Ozorków, Gostynin | ||
10:55U, 14:55U, 16:25U, 18:55Um | Płock | Piątek, Kutno | 9 | 8:20U, 10:30U, 15:40U |
19:00s | Płock | Piątek, Żychlin | 9 | 11:40s |
9:08UV, 18:00Un | Płock, D.A./D.K. | Łęczyca, Gostynin | 8 | 11:10UV, 19:20Un |
6:20A, 8:35Uc, 18:50Uc | Poddębice | Aleksandrów | 6 | 10:20Uc, 16:40Uc, 17:10A, 19:30Uc |
13:00Uc, 15:30U | Poddębice | Aleksandrów, Dalików | 6 | 6:40F, 11:00A, 13:00U |
7:30Uc | Poddębice | Brudów | ||
8:10F | Poddębice | Ciężków | 6 | 5:40F |
11:50A | Poddębice | Łążki | 6 | 8:00A, 17:30F |
8:54A, 17:04A | Poddębice | Łążki, Wartkowice | ||
Poddębice | Sanie | 6 | 18:50Uc | |
6:40U | Rawa Maz. | 3 | 19:50U | |
15:50U, 18:45U+ | Rawa Maz. | Brzeziny, Jeżów | 3 | 19:20U+ |
9:55U, 17:20U, 18:15U | Rawa Maz. | Brzeziny, Koluszki | 2 | 6:50U, 9:00U, 12:50U |
Rawa Maz. | Brzeziny, Radwanka | 2 | 18:30U | |
16:50Nn | Sierpc | Łowicz, Płock | 5 | 18:00Nn |
Skęczniew | Dalików, Księże Młyny | 6 | 12:10F | |
16:30A | Skęczniew | Poddębice, Księże Młyny | ||
8:01U, 9:26U6+, 14:46, 16:31U | Skierniewice | Głowno | 4 | 10:30U, 11:50U6+, 15:50, 17:00U |
12:05A | Skierniewice | Głowno, Łyszkowice | 4 | 7:30A |
9:26F | Sochaczew | Głowno, Skierniewice | 4 | 11:50F |
9:45k, 11:15k, 12:45k, 16:45k, 18:15k, 19:45k | Sokolniki | 10 | 8:30k, 10:00k, 11:30k, 15:30k, 17:00k, 18:30k | |
7:05F | Stryków | 4 | 6:00F | |
12:52A | Świnice | Ozorków | ||
20:30j | Świnice | Ozorków, Łęczyca | 7 | 16:40U |
14:51U | Świnice | Poddębice, Niewiesz | ||
20:40Fr | Świnice | Sokolniki, Łęczyca | ||
20:25U | Turek | Aleksandrów, Uniejów | 6 | 15:20U |
7:48A | Turek | Ozorków, Uniejów | 7 | 13:40A |
8:27U, 9:04PA, 10:04PU, 14:22U, 21:22Un | Turek | Poddębice, Uniejów | 6 | 11:20U, 16:20PU, 19:20U5+, 21:10Un, 22:15Un |
6:45, 7:35N, 7:55A, 11:05, 12:35F, 17:25, 18:15UBe | Uniejów | Aleksandrów, Poddębice | 6 | 7:40, 8:30F, 14:10, 14:40UBe, 15:50N, 17:40, 18:30UBe |
18:16FG | Wartkowice | Ozorków | 7 | 14:30FG |
7:21A, 10:46+, 16:16U | Wilamów | Ozorków, Uniejów | 7 | 11:30U, 17:00N |
8:00F | Żelechlinek | Brzeziny, Koluszki |
+ - kursuje w dni świąteczne -
niedziele i święta
5 - kursuje w piątki
6 - kursuje w soboty
A - nie kursuje w niedziele i święta
B - kursuje codziennie oprócz sobót
C - kursuje w soboty, niedziele i święta
F - kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku
G - nie kursuje w okresie ferii i wakacji szkolnych
H - kursuje w okresie wakacji i ferii szkolnych od poniedziałku do piątku
w dni robocze
L - nie kursuje 25, 26.XII, 1 stycznie i dwa dni wielkanocy
N - nie kursuje 25.XII i pierwszy dzień św. Wielkanocnych
P - kurs pośpieszny
R - kursuje od 17.VI do 31.VIII w piątki, soboty, niedziele
S - kursuje w dni nauki szkolnej
U - nie kursuje 25.XII, Nowy Rok i pierwszy dzień św. Wielkanocnych
V - kurs przyśpieszony
- nie kursuje na odcinku Konin-Licheń od 15.XII do 15.IV
c - nie kursuje 26.XII
d - w okresie od 01.X do 31.III kurs skrócony do Poddębic
e - nie kursuje 01,03.V, Boże Ciało, 15.III, 01,11.XI
h - nie kursuje 24.XII /Wigilia/
j - kursuje w soboty i niedziele od 28.V do 30.IX 2001
k - kursuje od 01.V do 31.VIII w soboty, niedziele i święta
l - nie kursuje 24.XII, oraz w Wielką Sobotę
ł - nie kursuje na odcinku Konin-Licheń w okresie od 13.XI do 15.IV
m - nie kursuje 24 i 31.XII
n - nie kursuje 24 i 31.XII, oraz w Wielką Sobotę
r - kursuje w soboty, niedziele i święta od 28.V do 30.IX 2001
s - kursuje w piątki, soboty i niedziele
Strefa Biznesu: Rolnicy zapowiadają kolejne protesty, w nowej formie
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?