PolskiBus: więcej połączeń z Łodzi do Gdańska i Krakowa

PolskiBus z Łodzi do Gdańska i Krakowa pojedzie dwa razy częściej. Linię P12 PolskiBus uruchomił trzy miesiące temu. Trasa P12 biegnie łączy Gdańsk, Toruń, Łódź, Katowice, Kraków i Rzeszów. Skorzystało już z niej 80 tys. pasażerów.

PolskiBus Łódź
Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij

PolskiBus częściej z Łodzi do Gdańska i Krakowa (© mat. prasowe)

PolskiBus wprowadza dodatkowe kursy od 5 sierpnia. Podróżujący z Łodzi do Gdańska i Krakowa będą mogli wybierać spośród sześciu połączeń każdego dnia.

PolskiBus z Łodzi do Krakowa przez Katowice według nowego rozkładu będzie odjeżdżać o godzinach: 00:05, 04:35, 11:20, 14:20, 17:20, 20:35. Z Łodzi do Gdańska o 04:35, 07:05, 10:20, 15:35, 18:05, 22:45.

Autobusy zatrzymują się na dworcu autobusowym przy dworcu Łódź Kaliska.

Źródło: PolskiBus zwiększa liczbę połączeń między Łodzią a Gdańskiem i Krakowem

Komentarze (6)

avatar
avatar
!!! (gość)

Jechałem ostatnio z Wrocławia do Łodzi.
Tragedia jakaś !
Spóźnił się godzinę, do tego bałagan przy załadunku bagaży.

avatar
przebiegła szczawiowa z jajami (gość)

Może jeszcze połączenia typu Londyn , Rzym , Paryż , Amsterdam .
Jechałem i byłem zadowolony- krótko , bo nie ma co za dużo ich chwalić a to dlatego by zapewnić sobie wolne miejsce i utrzymanie tych cen biletów .

avatar
lodzianka (gość)

Witam.tez korzystalam z mężem z jazdy polskim busem. Podrozuje sie komfortowo, tanio a do tego jest Wi-Fi i WC co jest ważne dla pasażerów. Przyklad-moja ciocia zwykłym autokarem z Łodzi do Poznania zapłaciła 56 zł za bilet a my razem polskim busam Lodz-Krakow i z powrotem 80 zl. Pozdrawiam podróżujących polskim busem.

avatar
ronin (gość)

Bravo...świetna decyzja! Komfort i cena biletów nie pozostawia złudzeń kto rządzi na rynku przewoźników w Polsce! Korzystam z połączeń z Gdańskiem i Warszawą i mogę wypowiadać się na temat PolskiegoBusu w samych superlatywach.Ps.Komentarz nie jest sponsorowany:)

avatar
łodzianin (gość)

I super ! Korzystałem z usług Polskiego Busa wiele razy i mam zamiar robić to dalej . Konkurencja dla siermiężnego PKS.

Wybierz kategorię