Turniej o Puchar Burmistrza Szadku rocznika 2007 i młodsi. Piłkarze Widzewa Łódź wręczali medale zawodnikom (ZDJĘCIA i FILM)

Krzysztof Kaniecki
Turniej o Puchar Burmistrza Szadku rocznika 2007 i młodsi
Turniej o Puchar Burmistrza Szadku rocznika 2007 i młodsi Krzysztof Kaniecki
Turniej o Puchar Burmistrza Szadku rocznika 2007 i młodsi przyniósł wygraną drużynie MKS Zduńska Wola, która w meczu o pierwsze miejsce pokonała Włókniarz Pabianice. Na podium znalazła się też Warta Sieradz, która okazała się najbardziej bramkostrzelnym zespołem.

Gospodarze zawodów tym razem okazali się gościnni dla przyjezdnych. Broniąca tytułu sprzed roku drużyna Victorii Szadek II zajęła 5 miejsce. Pierwsza drużyna Victorii zakończyła zawody na 6 miejscu.

Najlepszym strzelcem turnieju z 10 zdobytymi golami został Adrian Augustyniak z Warty Sieradz. Najlepszym bramkarzem wybrany został Paweł Kowalski z Victorii Szadek II.

Odbyły się również dwa konkursy indywidualne. Wśród trenerów triumfował Dominik Gromada z MULKS Łask, a wśród zawodników bramkarz MKS Zduńska Wola Adam Śpiewak.

Na koniec zawodów organizatorzy turnieju postarali się o niespodziankę. W hali Szkoły Podstawowej w Szadku, w której rozgrywany był turniej, pojawili się trzej zawodnicy Widzewa Łódź. Marcin Pieńkowski, Jakub Jasiński i Jakub Mikołajczak wręczyli zawodnikom medale, a potem chętnie pozowali do zdjęć oraz rozdawali młodym graczom autografy. Na koniec rozegrali nawet małą gierkę z zawodnikami Victorii Szadek rocznika 2007.