Turniej zapaśniczy Lato Sieradzkie            Turniej zapaśniczy Lato Sieradzkie

Turniej zapaśniczy Lato Sieradzkie (© Fot. Dariusz Piekarczyk)

Na niedzielę (16 września) zaplanowano w Sieradzu Ogólnopolski Turniej Zapaśniczy Lato Sieradzkie. Będzie to jednocześnie Memoriał im. Kazimierza Zielińskiego założyciela i pierwszego trenera Piasta Sieradz oraz Jana Szymańskiego, pierwszego w dziejach miasta olimpijczyka.

Rywalizacja w hali sportowej na stadionie MOSiR, toczyć będzie się w stylu wolnym. Organizatorzy planują rywalizację w kategoriach juniorów (1999-2002), młodzików (2003-2006) oraz dzieci (2007-2009). W każdej z grup zawodnicy będą podzieleni na kategorie wagowe.
Jak informuje Maciej Sulgan, prezes Piasta Sieradz, klubu będącego głównym organizatorem turnieju, do 14 września przyjmowane są zgłoszenia do udziału w zawodach. Zainteresowani mogą pisać na adres andromeda@onet.pl. Koniecznie trzeba podać imię i nazwisko zawodnika, datę urodzenia i kategorię wagową oraz pełną nazwę klubu. - Zapraszamy zawodników ze wszystkich klubów zapaśniczych naszego regionu - mówi Maciej Sulgan. - Mamy już potwierdzenia z klubów spoza Polski. Będzie więc okazja do skonfrontowania umiejętności.
Początek niedzielnego turnieju około 11.

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: