Zobaczcie jak słaby Widzew zremisował z Rozwojem (ZDJĘCIA)

Zobaczcie jak Widzew zremisował z Rozwojem. Sensacja w II lidze. Lider tabeli Widzew Łódź tylko zremisował na swoi m stadionie z Rozwojem Katowice 1;1 (0:0).

Zobaczcie jak Widzew zremisował z Rozwojem
To był mecz już z rundy wiosennej w której widzewiacy nie zanotowali wygranej.

Widzew Łódź - Rozwój Katowice 1;1 (0:0)
Bramki
0:1 - Mateusz Wrzesień (46)
1;1 - Przemysław Banaszak (84)

Dariusz Piekarczyk

  • Polska Dziennik Łódzki
Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

23.11.2018, 18:08

do @często tu jestem - dokładnie! A teraz tytuły "ŁKS Królem Łodzi jest!" i "Słaby widzew..." , portal idzie w naprawdę dobrym kierunku- czas zająć się artykułami o wielosekcyjnym łódzkim Klubie przynoszącym systematycznie sukcesy na wielu płaszczyznach, niż zajmowanie się jakimś słabym widzewem :)

18.11.2018, 20:40

Przypomnijcie sobie czerwone fiu...ty.
Jeszcze nie tak dawno,w tym miejscu pomijano wszystkie sukcesy siatkarek i piłkarzy ŁKS-u.
O was były po trzy artykuły ze zdjęciami.Chyba zmieniła się obsada wstawiających
artykułu.A tera z ci wielce pokrzywdzeni.Nie wstydźcie się i zaakceptujcie ten stan rzeczy,że jesteście na marginesie sportu łódzkiego.

18.11.2018, 19:25

ŁKS na przekór wielu kibiców jest w chwili obecnej w wyższej lidze i gra lepiej od Widzewa obiektywnie patrząc---Pozdrawiam

18.11.2018, 17:40

Panie redaktorze, panskie artykuły są żenująco słabe, nie potrafi pan sklecic poprawnie dwoch zdań. Ponadto przemawia przez Pana stronniczość chyli sie Pan przed wielkim lksem... a Wielki jest Widzew i jego mega fanatycy najlepsi w Polsce.Pilkarze co najwyzej slabo zagrali i nie zmienia to faktu że nadal sa liderem 2 ligi.

18.11.2018, 16:40

Słaby Widzew mocny ŁKS ŁÓDŹ

18.11.2018, 14:23

Dobrze napisał

18.11.2018, 11:48

Widzew najwyżej mógł słabo grać baranie,słaby to ty jesteś i nie potrafisz sklecić zdania po polsku.

18.11.2018, 10:47

Chyba zabrakło chęci?Za długo prowadzą i obrośli w piórka.