Klaudia Danch, to prywatnie żona piłkarza Adama Dancha, reprezentanta Polski, zawodnika, który przez 10 lat reprezentował barwy Górnika Zabrzeto, ale przede wszystkim to piękna fotomodelka.28-letnia Klaudia Danch, sama potrafi nieźle grać w piłkę. Na swoim koncie na Instagramie - ladycroft7777, daje nam się poznać jako Lara Croft, zmysłowa pani archeolog z gry komputerowej Tomb Raider. Jest podobna? Zobacz galerię obłędnych zdjęć Klaudii Danch i wideo.

Klaudia Danch, czyli polska Lara Croft


Klaudia Danch to żona Adama Dancha, byłego reprezentanta Polski, zawodnika mającego m. in. 10-letni staż w Górniku Zabrze, obecnie występującego w Arce Gdynia. Jest piękną fotomodelką, która lubi stylizację Lary Croft z Tomb Raidera

ZOBACZ KONIECZNIE
ZMYSŁOWE ZDJĘCIA KLAUDII DANCH28-letnia Klaudia Danch pochodzi ze Śląska, a obecnie pracuje jako fotomodelka. Posiada jednak sportową przeszłość - trenowała profesjonalnie piłkę nożną przez blisko 10 lat w katowickim klubie. Owocem związku Klaudii z piłkarzem Adamem Danchem jest syn Dawid.

Klaudia Danch od najmłodszych lat interesowała się piłką nożną. Jej ojciec grał w Szombierkach Bytom, a ona zapisała się do KKS Zabrze i grała na pozycji pomocnika.

Polska Lara Croft do tej pory potrafi dryblować, celnie strzelić na bramkę i nie wstydzi się biegać po boisku, chociaż nie ma na to zbyt wiele czasu.

Na swoim Instagramowym profilu polska Lara Croft, czyli ladycroft777, zgromadziła 100 tysięcy obserwujących, a sama zamieściła już ponad tysiąc postów. Czy przypomina seksowną panią archeolog z Tomb Raidera? Fani pod postami nie szczędzą pochwał. Zobacz jak wygląda w galerii.
POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
Trening Justyny Święty-Ersetic, dwukrotnej mistrzyni Europy w lekkoatletyce


Piknik w Parku Śląskim pod hasłem "Łączymy pokolenia"Hallo

Komentarze (7)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

1st wave (gość)

"Żona piłkarza" - nie ma to jak zaczynać artykułu od przedstawienia kobiety jedynie poprzez odniesienie do jej męża, jak gdyby sama jako osoba nie mogła o sobie stanowić.

AAA (gość) (bibi)

WAG - wieśwagen auto group ;)
Nie a tak na serio to jest zapożyczone z angielskiego.
By the way - jak można się tak wydziabać, posrane wszędzie tych tatuaży - żenada.

internautka (gość)

brzydka kobieta zniszczona tatuazami usta napompowane botoksem ochyda zreszta mlodosc nie trwa wiecznie jaka z niej pieknosc?

Tomek (gość) (bibi)

Wags lub WAGs (ang. Wives and Girlfriends) – akronim stworzony i używany przez brytyjską prasę bulwarową dla określenia żon i dziewczyn angielskich piłkarzy. Obecnie jednak stosowany jest również w stosunku do sportowców o innych specjalizacjach, jak również piłkarzy niekoniecznie narodowości angielskiej. Termin obecnie jest używany na całym świecie (np. polskie WAGs). "WAGs" spopularyzowało się w 2006 roku podczas Mistrzostw Świata w piłce nożnej odbywających się w Niemczech. (za: Wikipedia.pl)