18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Biżuteria z duszą

Redakcja
Łódzka firma Dom Jubilerski A&A to marka rozpoznawana nie tylko w Łodzi. W jej portfolio jest m.in. wykonany dla papieża Jana Pawła II "Złoty Pierścień Honorowego Obywatela Miasta Łodzi", złota przywieszka z topazem, którą można podziwiać na szyi Otylii Jędrzejczak, czy złota nutka z brylantem, należąca do Andrea Bocellego. Ponadto w salonie przy ulicy Piotrkowskiej 146 można zobaczyć jedną z bardziej oryginalnych kolekcji biżuterii w Polsce - stworzona według projektów Franciszka Starowieyskiego, inspirowana m.in. średniowieczem i starożytnością. Artysta oceniając efekt swojej pracy, stwierdził -"to biżuteria na granicy przyzwoitości".

- W większości sklepów jest biżuteria standardowa, powielana w tysiącach sztuk - mówi Grzegorz Andrzejewski z A&A. - My oferujemy wyroby unikatowe. Mamy własną pracownię jubilerską. Pracują dla nas znakomici fachowcy. W naszej kolekcji można spotkać krótkie serie i pojedyncze precjoza. Doceniamy fakt, że osoby, które stać na drogą biżuterię, pragną czegoś naprawdę wyjątkowego, niepowtarzalnego. Co ciekawe, własne projekty najczęściej przynoszą kobiety. Chociaż w pracowniach jubilerskich nigdy nie powstaną dwa identyczne pierścionki czy takie same przywieszki, można dodatkowo zastrzec, że wzór nie może być powielany.
Czar biżuterii sygnowanej logo A&A urzekł niejedno i nie tylko kobiece serce…Wystarczy krótkie spojrzenie na wystawy każdego z sześciu łódzkich salonów firmy, a wszystko staje się jasne. Trzeba mieć wyjątkowo silną wolę, aby oderwać wzrok od misternych rodowych sygnetów, pierścionków, opraw ze złota i platyny czy drogocennych kamieni - szafirów, szmaragdów i diamentów. Każda witryna kusi przepięknymi łańcuszkami importowanymi również z Włoch, obrączkami, pierścionkami,, dewocjonaliami. Samych obrączek ze złota jest około 300 modeli. W ofercie salonów A&A jest biżuteria wykonana nie tylko ze złota palladowego, które nie zawiera powodującego uczulenia niklu, ale także ze srebra czy platyny.

--Mamy sześć salonów. Każdy ma inny asortyment - mówi Grzegorz Andrzejewski. - Oferta, na przykład, salonu przy Piotrkowskiej 46 różni się od oferty salonu przy Piotrkowskiej 100. Kolekcje dostępne w salonie przy Piotrkowskiej 60 mogą nie występować przy Piotrkowskiej 146. Ta różnorodność proponowanych klientom wyrobów pozwala na zaspokojenie różnych oczekiwań i gustów. Możemy też mówić o pewnego rodzaju specjalizacji - pewne grupy towarowe mogą być szerzej reprezentowane w jednym salonie, zaś inne - w kolejnym - dodaje Grzegorz Andrzejewski .

Oczywiście pozycje tzw. "żelazne", jak chociażby obrączki, dewocjonalia , czy łańcuszki, są w ofercie wszystkich sklepów firmowych. Jesteśmy dumni z tego, że nasz asortyment jest ukłonem w stronę każdego klienta. Przychodzą do nas pary szukające wyjątkowych obrączek, panowie pragnący zaskoczyć żonę w rocznicę ślubu, czy rodzice szukający pierścionka dla dziecka. Projekty, jakie przynoszą nam klienci, określają nie tylko formę, ale często również parametry kamienia.
Patrząc na porfolio firmy myślę sobie , że nie ma rzeczy, której wykonania nie można byłby tutaj zlecić. Mało tego, każdy wyrób wykonywany ręcznie sygnowany jest znakiem "A&A" oraz otrzymuje międzynarodowy certyfikat i bezterminową oraz bezpłatną opiekę serwisową. Certyfikat otrzymują również wszystkie wyroby z brylantami. Na serwis gwarancyjny może liczyć każdy, kto dokona zakupu w sieci salonów firmy. Zakres tej usługi obejmuje odświeżania, polerowania, dopasowania, drobne naprawy i przeróbki.

Salony A&A to miejsce magiczne, w którym można zarówno delektować się pięknem dzieł sztuki złotniczej, jak i dowiedzieć się wszystkiego na temat metali szlachetnych, jubilerstwa, kamieni i panujących trendów.

Zawsze też można liczyć na pomoc w wyszukaniu z bogatej oferty wszystkich salonów firmowych rzeczy wyjątkowej, klejnotu odpowiadającego gustom zarówno osoby kupującej, jak i obdarowywanej, właściwego na daną okazję.

Uwaga na chińskie telefony

Wideo

Dodaj ogłoszenie