II liga wschodnia: Pelikan wygrywa w Niepołomicach z mistrzem jesieni 3:1!(AKTUALIZACJA)

Dariusz Piekarczyk
Fantastyczna sprawa! Pelikan Łowicz wygrał w Niepołomicach z tamtejszą Puszczą 3:1 (2:0). Był to mecz inaugurujący rundę wiosenną II ligi wschodniej. Gospodarze meczu to mistrz jesieni II ligi wschodniej.

Gole dla zespołu trenera Grzegorza Wesołowskiego zdobyli: Mariusz Solecki (22 minuta), Mykoła Dremluk (45), Karol Kopeć (56).
Na bieżąco informować będziemy o wyniku meczu. 82 minuta - czerwona kartka dla Radosława Domińczaka z Pelikana. W 86 minucie rzut karny dla Puszczy. Gospodarze (Sebastian Janik) wykorzystują "jedenastkę". Jest 3:1 dla Pelikana.
Wygrana sprawiła, że łowiczanie awansowali na drugie miejsce w ligowej tabeli. Mają 35 punktów. Prowadzi Puszcza - 36 punktów. Na miejscu trzecim Wisła Płock - 34.
Po spotkaniu zaprezentujemy zdjęcia z Niepołomic. Opis meczu w poniedziałkowym wydaniu "Dziennika Łódzkiego".