IV liga łódzka: Wygrane Orła, Moszczenicy, ŁKS w Skierniewicach, triumf Strykowa!

Dariusz Piekarczyk
Pogoń Zduńska Wola spada z IV ligi
Pogoń Zduńska Wola spada z IV ligi Fot. Damian Fogiel
Na sobotę i niedzielę zaplanowano mecze 38. kolejki IV ligi łódzkiej. To kolejka kończąca sezon 2013/2014. Wiadomo, że mistrzem został ŁKS Łódź, a wicemistrzem KS Paradyż.

Sobota:

Orzeł Nieborów - Pilica Przedbórz 1:4 (1:1),
Włókniarz Moszczenica - Zawisza Pajęczno 3:1 (1:1).

Niedziela:

KS Paradyż - Jutrzenka Warta 4:2 (1:1).
Widok Skierniewice - ŁKS Łódź - od 37 minuty Widok, po golu, Dawida Stefaniaka, prowadzi 1:0. W 55 minucie wyrównuje Łukasz Adamski. Za to w 58 minucie, po golu Pawła Hajduczka, ŁKS prowadzi 2:1.W 70 minucie bramkarza Widoku pokonuje Adrian Kasztelan - 3:1 dla ŁKS!
Zjednoczeni Stryków - Pogoń Zduńska Wola 1:0 (1:0). Zjednoczeni zajęli trzecie miejsce w tabeli i jeśli Paradyż zrezygnuje z gry w III lidze mogą zając miejsce tej drużyny.
Astoria Szczerców - Start Brzeziny 3:0 (1:0),
Concordia Piotrków - Mazovia Rawa Mazowiecka 1:2 (0:2),
LKS Mierzyn - MKP-Boruta Zgierz 0:7 (0:1),
Czarni Rząśnia - Włókniarz Zelów 2:2 (0:0),
Ner Poddębice - Warta Działoszyn 2:0 (0:0).

Więcej o 38. kolejce IV ligi łódzkiej w poniedziałkowym wydaniu "Dziennika Łódzkiego".