Leszno. Porażka w Zduńskiej Woli. Pętla się zaciska

Andrzej Bartkowiak
Nie udało się w Pucharze Polski. nie udało się w lidze. GI Malepszy Futsal Leszno po porażce w pucharach 0:3, przegrał też z Gatta Active Zduńska Wola w lidze 2:5. Beniaminek Futsal Ekstraklasy jest w trudnej sytuacji, ale nie w beznadziejnej.

Gospodarze ustawili ten mecz, bo po trafieniach Krawczyka i Marciniaka prowadzili 2:0. Beniaminek po strzale Pietruszko złapał na chwilę kontakt, ale Krawczyk w 20 minucie podwyższył na 3:1.

Po zmianie stron długo nic się nie zmieniało. W 32 minucie Olczak podwyższył na 4:1 i Gatta Active była o krok od wygranej.. Potem gospodarze za sprawą Marciniaka podwyższyll na 5:1 i goście stracili w zasadzie szanse na punkty. W 38 minucie wynik na 5:2 ustalił Adrian Niedźwiedzki.

Gatta Active Zduńska Wola - GI Malepszy Futsal Leszno 5:2 (3:1)

Bramki: 1:0 Krawczyk (3), 2:0 Marciniak (7), 2:1 Pietruszko (18), 3:1 Marciniak (20), Olczak 4:1 (32), 5:1 Marciniak (34). 5:2 Niedźwiedzki (38)