ŁKS Łódź zremisował pechowo w Niecieczy z Termaliką

Dariusz Piekarczyk
ŁKS Łódź zremisował w Niecieczy
ŁKS Łódź zremisował w Niecieczy Fot. Grzegorz Gałasiński
ŁKS Łódź zremisował pechowo w Niecieczy z Termaliką. Do czwartej minuty doliczonego czasu gry ŁKS Łódź prowadził w Niecieczy ze spadkowiczem z Ekstraklasy Bruk-Bet Termaliką 1:0 (0:0). Nie zainkasował jednak trzech punktów, bo gospodarze doprowadzili do remisu w ostatniej akcji meczu. Łodzianie mieli pretensje do sędziego głównego, który wcześniej sygnalizował, że dolicza jedynie cztery minuty. Cóż, gra się do końca.

Miejscowi kończyli mecz w 10 po czerwonej kartce (druga żółta) dla Michała Skórasia.
Więcej o meczu w poniedziałkowym "Dzienniku Łódzkim".
Bruk-Bet Termalika Nieciecza - ŁKS Łódź 1:1 (0:0)