ŁKS-Widzew - 2:2.Ależ mecz!!! (Wynik NA ŻYWO)

Dariusz Piekarczyk
ŁKS gra z Widzewem
ŁKS gra z Widzewem Fot. Polska Press
ŁKS Łódź - Widzew Łódź. Po czterech latach wróciły do Łodzi piłkarskie derby miasta. Mecz rozgrywany jest na stadionie przy alei Unii 2 bez kibiców Widzewa.

ŁKS Łódź - Widzew Łódź
Na bieżąco informować będziemy o wyniku spotkania.
Oto składy obu drużyn:
ŁKS:Kołba – Pyciak, Juraszek, Ślęzak, Rozmus – Bryła, Kocot – Nowak, Golański, Kopka – Radionow. Trener: Marcin Pyrdoł.
Widzew: horoś – Tlaga, Jędrzejczyk, Zieleniecki, Gromek – Okachi, Rodak – Budka, Michalski, Mąka – Burski. Trener: Marcin Płuska.
Piłkarze ŁKS jeszcze, w tym sezonie, nie stracili na swoim boisku nie tylko punktu, ale nawet bramki.
12 minuta. Fantastyczna atmosfera na trybunach, ale goli jak nie było, tak nie ma - 0:0.
18 minuta - nerwowo, na szczęście przestał padać deszcz,
18 - rzut wolny dla ŁKS, ale nic z tego nie wyszło, Radionow strzela głową niecelnie
19 - mnożą się faule z obu stron
Gooooooooooooooooooooo!!!!!
1;0 - dla ŁKS - Jewhen Radionow - 25 minuta
32 - żółta kartka dla Gromka z Widzewa.
40 - Michalski z Widzewa upomniany żółtą kartką.
44 - potworne zamieszanie pod bramką Widzewa. Nie ma jednak gola.
Koniec pierwszej połowy
Prowadzenie ŁKS zasłużone. Podopieczni trenera Marcina Pyrdoła byli lepsi. Widzew nie miał pomysłu na grę.
DRUGA POŁOWA
Dwie zmiany w Widzewie. Za burskiego wchodzi Możdżonek, miejsce Gromka zajmuje Szewczyk. ŁKS bez zmian.

49 - 1:1 gol dla Widzewa - Daniel Mąka. To pierwszy gola stracony przez ŁKS, w tym sezonie, na swoim boisku.
Żółta kartka dla Mąki z Widzewa
57 - Mąka sam na sam z Kołbą! Gol? Nie, Mąka trafia w słupek, ależ akcja!
62 - 1:2 - Goooooooooooooooooooo!!!! Michalski
Żółta kartka dla Rodaka (Widzew)
68 minuta - czerwona kartka dla Tlagi z Widzewa. Widzew dziesiątkę do końca meczu.
71 - Strzelec gola dla Michalski schodzi z boiska. Jego miejsce zajmuje Sabiłło.
75 - Kibice ŁKS palą race
76 - Maksym Kowal, superrezerwowy ŁKS wchodzi na boisko.Schodzi Golański.
77 - Żółta kartka dla Pyciaka z ŁKS.
83 - wynik bez zmian, choć groźnie głową strzelał Kowal. Piłka poszybowała obok słupka.
85 - Zmiana w Widzewie. Schodzi z boiska strzelec gola Mąka. Wchodzi Strus.
Pięć minut do końca meczu. ŁKS - Widzew 1:2! Czyżby pierwsza porażka lidera tabeli grupy pierwszej III ligi?
Coraz bliżej końca meczu. Na ławkach rezerwowych obu drużyn nikt nie siedzi.
88 - Kowal, ale okazja, strzelił ponad bramką!
90 minuta meczu. Ile sędzia Raczkowski przedłuży spotkanie?
Gramy jeszcze trzy minuty
90+2 Gooooooooooooooooo!!!!!, Gooooooooooooooooo!!!!! Gooooooooooooooooo!!!! Kto strzelił? Maksym Kowal, superrezerowy!!!!!