ŁKS - Zawisza Rzgów 2:1. Trener Zajączkowski wykonuje dobrą robotę

(pas) (opr.wm)
Trener Zajączkowski w ŁKS wykonuje dobrą robotę
Trener Zajączkowski w ŁKS wykonuje dobrą robotę Krzysztof Szymczak
Piłkarze ŁKS wygrali 2:1 sparing z trzecioligowym Zawiszą Rzgów. Pierwszego gola w sobotnim meczu przy ul. Milionowej w Łodzi zdobyli trzecioligowcy.

Zawisza Rzgów prowadził od 18 minuty, kiedy to z rzutu wolnego do bramki ŁKS trafił Marcin Pękała. W ciągu kilku ostatnich minut pierwszej połowy dwie bramki dla ŁKS strzelił Łukasz Staroń (41 i 44 min).

Przypomnimy, że trenerem Zawiszy Rzgów jest Marek Chojnacki, który w rundzie jesiennej prowadził ŁKS. Chojnackiego w ŁKS zastąpił Piotr Zajączkowski, która wiosną ma uratować dla ŁKS pierwszoligowy byt. Na razie widać, że wykonuje dobrą robotę.

ŁKS: I połowa: Kołba - Pawlak, Ragaman, Mikołajczyk, Jurkowski - Kaczmarel, Kotwica, Gieraga, Biel - Gląba, Staroń.
ŁKS II połowa: Domżał - Łucki, Wieczorek, Salski, Bogusz - Borys, Golański, Sarafiński, Drągowski - Dolewka, Kita.