Na meczu MKS polała się krew [zdjęcia]

Juniorzy starsi MKS Zduńska Wola podejmowali dzisiaj ( 1 czerwca) drużynę Sokoła z Aleksandrowa Łódzkiego. Mecz w 10 kolejce był zacięty i dla jednego z zawodników gospodarzy skończył się złamanym nosem. Wynik: 4: 0 dla MKS.

Relacjonuje Lech Kulma:

Mecz należał do zaciętych, ale gospodarze dominowali na boisku i do przerwy prowadzili 2:0, a na listę strzelców wpisali się Kasper Młynarczyk i Mariusz Juszczak.
Druga połowa też należała do zawodników MKS-u, a kolejne bramki strzeli ci sami zawodnicy co w pierwszej połowie tj. Kasper Młynarczyk i Mariusz Juszczak.
W pierwszej połowie Mateusz Marczewski w starciu z zawodnikiem Sokoła doznał urazu w postaci złamania nosa, a w 65 minucie zawodnik z Aleksandrowa ujrzał czerwoną kartkę za niesportowe zachowanie na boisku i goście do końca meczu grali w dziesiątkę .

MKS Zduńska Wola - Sokół Aleksandrów Łódzki 4:0 (2:0)
Strzelcy bramek :Kasper Młynarczyk 23,84 , Mariusz Juszczak 38,57.

MKS :Cezary Kubiś(b)- Marcin Głuszczak,Piotr Kaczmarek, Karol Kosecki, Filip Piasecki,Jarosław Jóźwiak, Mateusz Marczewski, Mariusz Juszczak, Adam Kołodziejczyk, Tomasz Bednarek, Kasper Młynarczyk, Seweryn Kaczorowski,Dawid Ciesielski . Trener- Rafał Barton.