PGE GKS Bełchatów zaczyna od zwycięstwa [ZDJĘCIA]

Paweł Hochstim
PGE GKS Bełchatów pokonał Olimpię Zambrów 2:0
PGE GKS Bełchatów pokonał Olimpię Zambrów 2:0 Dariusz Śmigielski
PGE GKS Bełchatów od zwycięstwa 2:0 nad Olimpią Zambrów rozpoczął sezon w drugiej lidze. Oba gole dla zespołu trenera Andrzeja Konwińskiego zdobył Marcin Krzywicki.

PGE GKS Bełchatów wygrał z Olimpią Zambrów 2:0. Oba gole strzelił Marcin Krzywicki. Co ciekawe, ściągnięty z Chojniczanki Chojnice Krzywicki mecz zaczął na ławce rezerwowych, a na boisku pojawił się dopiero w 57. minucie. Jedenaście minut później wykorzystał fakt, że Maciej Humerski wybił przed siebie piłkę po strzale Marcina Grolika i popisał się celną dobitką. Z kolei w 71. minucie na gola zamienił dośrodkowanie Roberta Pisarczuka. Bełchatowianie mieli przewagę i wygrali zasłużenie. Długo jednak nie potrafili pokonać bramkarza Olimpii. W samej końcówce meczu mieli też okazje, by podwyższyć prowadzenie.

GE GKS Bełchatów - Olimpia Zambrów 2:0 (0:0)
1:0 Marcin Krzywicki (68')
2:0 Marcin Krzywicki (71)'

PGE GKS: Lenarcik - Pisarczuk, Grolik, Klepczyński (64, Michalak), Szymorek - Andrzejczak (89, Łabędzki), Rachwał, Lenartowski, Zgarda (57, Krzywicki), Papikjan - Flaszka (79, Maciejewski).

Olimpia: Humerski - Byszewski, Kuczałek, Gogol, Kotus (73, Włodarczyk) - Buzun (76, Bach), Michałowski (46, Grzybowski), Osoliński, Broniszewski, Biel (60, Cesarek) - Szerszeń.

Żółte kartki: Michałowski, Gogol (Olimpia)
Sędzia: Dawid Bukowczan (Żywiec)