Przed "Rycerzami Wiosny" czapki z głów!

ŁKS Łódź pokonał Podbeskidzie
ŁKS Łódź pokonał Podbeskidzie Fot. Grzegorz Gałasiński
Tak grają „Rycerze Wiosny”! Piłkarze ŁKS Łódź nie przegrali w I lidze 17 meczu z rzędu i są o włos od awansu do Lotto Ekstraklasy. W piątek łodzianie pokonali na swoim stadionie Podbeskidzie Bielsko-Biała. Lotto Ekstraklasa tuż, tuż.

Mecz z „Góralami” był dla zespołu Kazimierza Moskala czwartym spotkaniem wiosną. W spotkaniach tył łodzianie wywalczyli komplet punktów, strzelając 10 goli i nie tracąc żadnego. Krótko mówiąc, przez ŁKS czapki z głów.Łodzianie byli faworytem piątkowego meczu. Kibice czekali na pierwszego gola do 19 minuty. Patryk Bryła wykorzystał dokładne podanie Daniela Ramireza i trafił do siatki gości. Tuż przed końcem pierwszej połowy Bartłomiej Kalinkowski huknął jak się patrzy z około 20 metra i było 2:0 dla ŁKS. Piękny, piękny gol.
Gospodarze wcale nie zwolnili po przerwie. W 59 minucie Rafał Kujawa popisał się celnym strzałem z około 16 metrów. Kilka minut później fatalny błąd popełnił za to Michał Kołba. Gracze gości nie wykorzystali go jednak.
Końcowe minuty meczu to już spokojna gra łodzian, którzy nie szaleli i dowieźli 3:0.
Do końca sezonu jeszcze dziewięć kolejek, tylko dziewięć. W najbliższą środę (3 kwietnia) łodzianie grają na wyjeździe zaległy mecz z Bytovią Bytów, a w niedzielę (7 kwietnia) podejmują Puszczę Niepołomice.

ŁKS ŁÓDŹ - PODBESKIDZIE BIELSKO- BIAŁA 3:0 (2:0)