ROOSEVELTA RESIDENCE – wyjątkowe apartamenty w odrestaurowanej, klimatycznej kamienicy w centrum Łodzi.

Materiał informacyjny DEVELOPRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Udostępnij:
Wizerunek zaniedbanej Łodzi odchodzi do lamusa. Roosvelta Residence to ambitny projekt, dzięki któremu w sercu miasta łodzianie zyskają kolejną architektoniczną perełkę. Inwestycja od Hocan Estate to miejsce, gdzie zdecydowanie chcielibyśmy zamieszkać (i na pewno nie tylko my)!

Nowy adres przy ulicy Roosvelta

Łódź to miasto kamienic. Odnowione budynki tworzą niepowtarzalną atmosferę, dlatego wielu łodzian coraz częściej decyduje się zamieszkać w klimatycznym apartamencie w centrum, zamiast w dzielnicach ościennych. Roosevelta Residence będzie adresem wyjątkowym – w pochodzącym z 1895 roku budynku będą mieścić się tylko 43 apartamenty, co zapewni kameralną atmosferę, mimo lokalizacji w sercu miasta. Wykonane zostaną także prace konserwatorskie – inwestor na nowo przywróci balkony i detale architektoniczne.

Mieszkaj „na bogato”

Roosevelta Residence powstaje także dla wszystkich amatorów estetyki jak z filmu, szukających mieszkania marzeń w ścisłym centrum Łodzi. Śniadania na OFF Piotrkowska, spacery w pobliskim parku Sienkiewicza oraz, oczywiście, życie i zakupy na ulicy Piotrkowskiej. Mieszkania mają możliwość wykończenia pod klucz, do wyboru będą apartamenty o powierzchniach od 25 m2 do 46 m2.

Kup mieszkanie inwestycyjne z duszą

Bliskość takich kompleksów jak Hotel Hampton by Hilton, łódzkiego „Manhattanu”, Red Tower czy, przede wszystkim, kulinarno-kulturalnego zagłębia OFF Piotrkowska (naprzeciwko!) to ogromna zaleta inwestycji Roosvelta Residence. Lokalizacja to jeden z głównych czynników jakim należy się kierować przy kupnie lokalu pod wynajem. W przypadku krótkoterminowego wynajmu turystycznego (np. pod Airbnb) wręcz kluczowa. Mieszkania są też w wyjątkowo bliskiej odległości od transportu miejskiego – minutę spacerem od ogromnej stacji przesiadkowej „WZ”, potocznie zwanej przez łodzian „stajnią jednorożców”, czy licznych stacji roweru miejskiego na ulicy Piotrkowskiej.

Co jeszcze czyni Roosevelta Residence idealną pod inwestycje? Profesjonalna usługa obsługi najmu, zapewniona przez rzetelnego operatora. W ten sposób dochód pasywny z najmu jest jeszcze prostszy i – co najważniejsze dla osób mających wiele innych obowiązków na głowie – bezobsługowy. Formuła biznesowa Hocan Estate to wyjątkowe mieszkania wykończone pod klucz + umowa z operatorem.

Stojąca za inwestycją HocanEstate Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego holdingu, realizującego inwestycje, m.in. w Hiszpanii i Niemczech. Bogate doświadczenie przeniesione na rynek polski pozwala na realizację projektów o najwyższym standardzie jakości i unikalnym designie. Roosevelta Residence to prestiżowy projekt, łączący zamiłowanie do łódzkiej kultury i architektury ze zrozumieniem rynku nieruchomości.

Materiał oryginalny: ROOSEVELTA RESIDENCE – wyjątkowe apartamenty w odrestaurowanej, klimatycznej kamienicy w centrum Łodzi. - Dziennik Łódzki

Dodaj ogłoszenie