Solpark Kleszczów Pabianice - Wisła II Kraków 64:41

(M. ST.)
Monika Szulc była najskuteczniejsza.
Monika Szulc była najskuteczniejsza. Adam Juśkiewicz
Koszykarki Solparku Kleszczów Pabianice rządzą w gr. B I ligi, wygrywając mecz za meczem. W sobotę odprawiły z kwitkiem rezerwowy zespół Wisły II Kraków, zwyciężając 64:41 (21:16, 14:10, 16:12, 13:3).

Punkty dla Solparku zdobyły: Monika Szulc 13, Marta Błaszczyk 12, Patrycja Bajerska 10,Renata Piestrzyńska 8, Joanna Szałecka 5,Anna Krajewska 5, Joanna Bogacka 4,Marta Hylewska 4 i Katarzyna Salska 2.

Ponadto grały: Marta Olejnik, Magdalena Kowalska i Sylwia Włodarek.

– O naszej przewadze najlepiej świadczy fakt, że od stanu 28:26 w drugiej kwarcie w ciągu kilku następnych minut zdobyliśmy 28 punktów, a rywalki tylko dwa – mówi prezes Solparku Zbigniew Grzanka.

Wsobotę, o godz. 16.30, liderki I ligi zagrają z Domeny.pl Siemaszka. Tym razem nie w Pabianicach, lecz w hali w Kleszczowie. Kibice z Pabianic będą mogli wybrać się na ten mecz bezpłatnym autokarem, który odjedzie spod hali MOSiR o godz. 15.