Sparing ŁKS z Włókniarzem Moszczenica - ŁKS [ZDJĘCIA]

mek, (opr. dem)
Sparing ŁKS
Sparing ŁKS Krzysztof Szymczak
Sparing ŁKS z Włókniarzem Moszczenica był ostatnim meczem kontrolnym przed rozpoczęciem rozgrywek IV ligi. ŁKS pokonał Włókniarza Moszczenicę 3:1.

Pierwszego gola w sparingu dla ŁKS zdobył w 28 minucie Olaf Okoński z ŁKS. W 58 minucie Marcin Staniaszek z Włókniarza wyrównał na 1:1.

W 81 minucie dla ŁKS bramkę zdobył Adam Patora, który na początku drugiej wszedł na murawę za Olafa Okońskiego. W 83 Patora strzelił bramkę ponownie zamykając tym samym wynik spotkania.

Skład ŁKS: Kamil Woźniak – Piotr Słyścio, Marcin Zimoń, Szymon Salski, Michał Białek – Radosław Jurkowski, Wiktor Żytek, Dawid Sarafiński (75' Rafał Jankiewicz), Aleksander Ślęzak, Adrian Kasztelan – Olaf Okoński (46' Adam Patora).

Źródło: Włókniarz Moszczenica - ŁKS Łódź 1:3 [ZDJĘCIA]