Sparingi II i III ligi:Pelikan przegrał,Lechia zremisowała, przerwany mecz w Kleszczowie

Dariusz Piekarczyk
Omega Kleszczów
Omega Kleszczów Fot. Dariusz Śmigielski
Sparingi II i III ligi: Pelikan przegrał, Lechia zremisowała. W środę (12 lutego) drugoligowy Pelikan Łowicz oraz trzy drużyny naszego regionu, występujące w III lidze łódzko-mazowieckiej, mają w planie rozegranie meczów kontrolnych.

Sparingi II i III ligi: Grają Pelikan, Omega, Lechia i Mechanik

Plan środowych sparingów:

Wisła Płock (I liga) - Pelikan Łowicz 6:1 (2:0). Gol dla Pelikana: Krzysztof Brodecki.
Omega Kleszczów - Odra Opole 0:0. Mecz został przerwany około 70 minuty z powodu gęstej mgły.
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Pilica Białobrzegi (III liga łódzko-mazowiecka) 0:0.
Hetman Włoszczowa (IV liga świętokrzyska) - Mechanik Radomsko 0:2.