Szalone 45 minut ŁKS II i legła Legia II Warszawa

Dariusz Piekarczyk
ŁKS II pokonał Legię II aż 7:0
ŁKS II pokonał Legię II aż 7:0 Fot. Sylwester Szymczak
W 14. kolejce grupy pierwszej III ligi zaszalał ŁKS II Łódź, który rozbił na wyjeździe Legię IIWarszawa 7:0 (7:0)!

Drużyna prowadzona przez trenera Marcina Matysiaka dała prawdziwy koncert skutecznej gry w pierwszych 45 minutach, kiedy to strzeliła aż siedem goli. Po zmianie stron nie padła już ani jedna bramka. Legioniści kończyli mecz w osłabieniu po czerwonej kartce (druga żółta) dla Karola Noiszewskiego w 86 minucie. Dodajmy, że to szósty z rzędu ligowy mecz łodzian bez porażki.ą