Warta Sieradz - Warta Działoszyn 2:1! Gol w doliczonym czasie gry(FOTO)

Dariusz Piekarczyk
Warta Sieradz - Warta Działoszyn 2:1
Warta Sieradz - Warta Działoszyn 2:1 Fot. Dariusz Piekarczyk
Warta Sieradz - Warta Działoszyn 2:1! Gol w doliczonym czasie gry. Pierwszym w historii meczu III ligi pomiędzy Wartą Sieradz, a Wartą Działoszyn zakończył się wygraną gospodarzy 2:1. Bramka decydująca o zwycięstwie sieradzan padła w doliczonym czasie gry, po strzale głową Patryka Krymarysa.

Warta Sieradz - Warta Działoszyn 2:1!
Już w 7 minucie prowadzenie objęli działoszynianie, po celnym strzale Daniela Lisowskiego. W 32 minucie wyrównał Kacper Jezierski. Dwie minuty później z rzutu wolnego strzelał Krzysztof Kukulski z Warty Działoszyn. Piłka trafiła w poprzeczkę i odbiła się od linii, bramkowej, choć goście twierdzili, że przekroczyła linię bramkową. Dobitka Mateusza Stępnia też była nieskuteczna. Piłka ponownie trafiła w poprzeczkę. Mecz rozstrzygnął się w doliczonym czasie gry. Strzałem głową bramkarza gości przelobował Patryk Krymarys.