Widzew Łódź przegrał z Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie

Paulina Szczerkowska
Krzysztof Szymczak/archiwum Dziennika Łódzkiego
Widzew Łódź przegrał z Finishparkietem Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie. Łodzianie po pierwszej połowie prowadzili 2:0, ale w drugiej części spotkania dali sobie strzelić trzy bramki i przegrali mecz o drugie miejsce w tabeli.

Mecz Widzewa z Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie można było nazwać pojedynkiem o pozycję wicelidera. Przed meczem drugie miejsce w tabeli zajmowali bowiem gospodarze, którzy mieli jednak tylko jeden punkt przewagi nad drużyną Widzewa.

Niestety, mimo, że łodzianie po pierwszej połowie schodzili do szatni prowadząc 2:0 (po bramkach Mateusza Michalskiego i Adriana Budki), w drugiej części spotkania zostali zdominowani przez drużynę gospodarzy. Dla Drwęcy strzelali Kamil Jackiewicz, Damian Kostkowski i Michał Miller.