Widzew remisuje z Mechanikiem. Przerwany mecz(ZDJĘCIA)

Dariusz Piekarczyk
Widzew remisuje z Mechanikiem
Widzew remisuje z Mechanikiem Fot. Paweł Łacheta
Widzew remisuje z Mechanikiem. Przerwany mecz. W meczu kończącym czwartoligowy sezon Widzew Łódź zremisował z Mechanikiem Radomski 1:1 (0:0).

Widzew remisuje z Mechanikiem. Przerwany mecz.
Widzew Łódź - Mechanik Radomsko 1:1 (0:0). 1:0 - Przemysław Rodak (59), 1:1 - Jakub Tazbir (61).
Około 20 minuty, sędzia przerwał mecz na jakieś 5 minut. Kibice bez biletów weszli bowiem na stadion, a potem na muraw.. Za kibicami na trybunach pojawiła się policja ochraniająca spotkanie.
Po meczu fani pójdą przemaszerują przez Łódź i będą się bawić na placu Wolności. Przed pochodem fanów pojedzie otwarty autokar z piłkarzami.