Widzew straszy Sokoła! Po raz szósty wygrywa sparing (ZDJĘCIA)

Dariusz Piekarczyk
Widzew wygrał z Górnikiem Konin
Widzew wygrał z Górnikiem Konin Fot. Krzysztof Szymczak
Widzew straszy Sokoła! Po raz szósty wygrywa sparing. Ależ w gazie jest Widzew Łódź! Wicelider grupy pierwszej III ligi nie znalazł pogromcy w sześciu dotychczas rozegranych zimowych sparingach. W środowe popołudnie podopieczni trenera Franciszka Smudy nie dali szans Górnikowi Konin. Wygrali z trzecioligowcem z Wielkopolski aż 5:0 (3:0).

Widzew straszy Sokoła! Po raz szósty wygrywa sparing
Widzewiacy dają sparingowymi zwycięstwami sygnał Sokołowi-Konsport Aleksandrów, który jest mistrzem jesieni grupy pierwszej III ligi, że zrobią wszystko aby wywalczyć awans do II ligi. W sześciu wygranych meczach podopieczni trenera Franciszka Smudy strzelili aż 21 goli, a stracili zaledwie cztery. Skutecznością w sparingach imponuje także Słowak Robert Demjan, który zdobył aż pięć bramek.Jest w Widzewie moc, jest siła!
W najbliższą sobotę (24 lutego) widzewiacy grają na wyjeździe z Elaną Toruń. To powinien być wartościowy sparing, bo torunianie są mistrzem jesieni grupy drugiej III ligi. Początek spotkania o 12.00.

5:0 - Daniel Mąka (90+1, rzut karny)
WIDZEW. 1 POŁOWA: Patryk Wolański - Marcin Kozłowski, Sebastian Zieleniecki, Michał Miller, Marcin Pigiel - Mateusz Michalski (Bartłomiej Niedziela 25’), Dario Kristo, Aleksander Kwiek, Marek Zuziak - Robert Demjan, Marcin Pieńkowski.2 POŁOWA: Maciej Humerski - Bartłomiej Niedziela, Radosław Sylwestrzak, Damian Kostkowski, Kacper Pipczyński - Karol Stanek, Maciej Kazimierowicz, Kacper Falon, Daniel Mąka - Daniel Świderski, Michał Przybylski. Trener:Franciszek Smuda. Kierownik drużyny: Marcin Pipczyński.