Wyścig juniorów "Po Ziemi Łódzkiej" zakończony

Agnieszka Olejniczak
Vojtech Sedlacek z Czech został zwycięzcą 23. Wyścigu Kolarskiego „Po Ziemi Łódzkiej” – Karton Polska Tour.

W sobotę, 20 sierpnia zakończył się 23. Wyścig Kolarski „Po Ziemi Łódzkiej” – Karton Polska Tour.

Zawodnicy ścigali się w ostatnim etapie "Dookoła Buczku". Na starcie stanęło 84 kolarzy, ale ukończyło wyścig 68.

Czwarty etap wygrał Bartosz Rudryk z ALKS „STAL- OCETIX IGLOTEX” Grudziądz, drugi był Mikołaj Konieczny z SMS Świdnica, a trzeci dojechał do mety Shauczenka z Białorusi.

Dominik Treller z ZTC Zduńska Wola był na mecie etapu 38. W całym wyścigu zajął 65 miejsce.

Zwycięzcą całego wyścigu został Vojtech Sedlacek z Czech. Zwyciężył też w klasyfikacji 17-latków.

Drugie miejsce Filip Maciejuk K.S. POGOŃ MOSTOSTAL Puławy.

Trzecie miejsce Dominik Drdek z Czech.

W klasyfikacji punktowej zwyciężył Bartosz Rudryk z ALKS „STAL- OCETIX IGLOTEX” Grudziądz.

W klasyfikacji aktywnych wygrał Pavel Pashuk z Białorusi.