Zawodniczki MUKS Bełchatów U-16 ograły we własnej hali lidera Widzew Łódź

AK
Koszykarki MUKS Bełchatów sprawiły tym zwycięstwem sporą niespodziankę
Koszykarki MUKS Bełchatów sprawiły tym zwycięstwem sporą niespodziankę MUKS Bełchatów
W spotkaniu dziesiątej kolejki ligowych rozgrywek koszykarki MUKS Bełchatów U-16 pokonały na swoim terenie lidera z Łodzi 69:60.

Pierwsza kwarta padła łupem przyjezdnych, które prowadziły 20:11. W drugiej odsłonie podopieczne Tomasza Wojciechowskiego wzięły się do pracy, wygrały 22:11 i w przerwie prowadziły dwoma oczkami. W zaciętej, trzeciej kwarcie było 9:9. Czwarta kwarta to wygrana łodzianek 16:14. W całym spotkaniu było 56:56. W dogrywce lepsze okazały się gospodynie, które zwyciężyły 13:4, a w całym starciu triumfowały 69:60. W

Wśród koszykarek MUKS Bełchatów najskuteczniej zaprezentowała się Natalia Grzelak, która zdobyła 23 punkty oraz Wiktoria Mucha, która rzuciła 15 oczek.

W ligowej klasyfikacji przewodzi Widzew, a z kolei MUKS Bełchatów U-16 zajmuje szóstą pozycję z dorobkiem trzynastu punktów w dziesięciu rozegranych meczach.