ŁKS wygrał sparing z Termalicą 2:1

Paweł Hochstim, (opr. dem)
ŁKS wygrał z wiceliderem
ŁKS wygrał z wiceliderem Krzysztof Szymczak
ŁKS wygrał sparing z Termalicą Nieciecza 2:1 w Gutowie Małym. Termalica to wicelider pierwszej ligi, którego ambicją jest awans do ekstraklasy. ŁKS w sparingach prezentuje się znakomicie.

Wygrany mecz kontrolny z Termaliką to kolejny dobry wynik osiągnięty w rywalizacji z wyżej klasyfikowanymi zespołami.

W Gutowie Małym do przerwy spotkania prowadziła Termalica, ale po przerwie drużyna ŁKS zdobyła dwa gole. A mogła więcej, bo prezentowała się lepiej od rywali.

W sobotę ŁKS rozegra ostatni mecz sparingowy. Rywalem ŁKS będzie Raków Częstochowa.

ŁKS - Termalica Nieciecza 2:1 (0:1)
Gole: Bartosz Biel (54), Piotr Gląba (74) - Krzysztof Lipecki (11)
ŁKS: Kołba - Wieczorek (46, Bogusz), Ragaman, Jurkowski, Mikołajczyk - Borys (46, Kiełb), Drągowski (46, Gieraga), Kotwica (68, Wieczorek), Biel - Kita (65, Borys), Gląba. Trener: Piotr Zajączkowski.

Źródło: ŁKS wygrał z wiceliderem