Wyniki wyborów 2024 do rady powiatu inowrocławskiego w okręgach nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
PKW opublikowała oficjalne wyniki głosowania do rady powiatu inowrocławskiego w okręgach nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7. Jak głosowano w Twoim regionie? Poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje.
Wyniki wyborów do rady powiatu inowrocławskiego z okręgu nr 1
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- BASIŃSKI Maciej: pozycja 1 : 5,32% (1 241 głosów)
- LAKS Daria Katarzyna: pozycja 2 : 5,32% (1 241 głosów)
- BARTOSZKIEWICZ Sławomir: pozycja 3 : 5,32% (1 241 głosów)
- HUS Magdalena: pozycja 4 : 5,32% (1 241 głosów)
- KWIATKOWSKI Mirosław Władysław: pozycja 5 : 5,32% (1 241 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- SZELIGA Sławomir Kazimierz: pozycja 1 : 2,52% (588 głosów)
- KAZIMIERSKI Marek Wojciech: pozycja 2 : 2,52% (588 głosów)
- DOMBEK-RÓG Natalia Maria: pozycja 3 : 2,52% (588 głosów)
- ANDRYSZAK Bartosz Mikołaj: pozycja 4 : 2,52% (588 głosów)
- CEGIELSKA Bogusława: pozycja 5 : 2,52% (588 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- KAWECKA Magdalena: pozycja 1 : 1,3% (304 głosów)
- SŁOWIK Roman Tomasz: pozycja 2 : 1,3% (304 głosów)
- ZIĘTARA Paweł: pozycja 3 : 1,3% (304 głosów)
- STRZAŁA Jadwiga Irena: pozycja 4 : 1,3% (304 głosów)
- KAWECKI Maciej: pozycja 5 : 1,3% (304 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- WIŚNIEWSKA Elżbieta Magdalena: pozycja 1 : 7,02% (1 639 głosów)
- PASZKIEWICZ Wiesława Anna: pozycja 2 : 7,02% (1 639 głosów)
- KAISER Magdalena Maria: pozycja 3 : 7,02% (1 639 głosów)
- WESOŁEK Rafał: pozycja 4 : 7,02% (1 639 głosów)
- NIEMCZAK Marek Krzysztof: pozycja 5 : 7,02% (1 639 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „NASZE KUJAWY”:
- WIERZBIŃSKA Izabela Anna: pozycja 1 : 3,84% (895 głosów)
- STOLARSKA Lidia: pozycja 2 : 3,84% (895 głosów)
- KRÓLAK Tomasz Stanisław: pozycja 3 : 3,84% (895 głosów)
- TSCHURL Krystyn: pozycja 4 : 3,84% (895 głosów)
- MATCZAK Aurelia Danuta: pozycja 5 : 3,84% (895 głosów)
Wyniki wyborów do rady powiatu inowrocławskiego z okręgu nr 2
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- STACHOWIAK Ireneusz: pozycja 1 : 4,95% (1 660 głosów)
- MICHALAK Anna Zofia: pozycja 2 : 4,95% (1 660 głosów)
- LESZCZYŃSKI Jerzy: pozycja 3 : 4,95% (1 660 głosów)
- BARCZAK Barbara Teresa: pozycja 4 : 4,95% (1 660 głosów)
- MIELESZKO Paweł: pozycja 5 : 4,95% (1 660 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- ZIELIŃSKI Maciej: pozycja 1 : 2,66% (892 głosów)
- CZARNOLEWSKI Piotr Mirosław: pozycja 2 : 2,66% (892 głosów)
- KUCZMA-URBANEK Katarzyna Maria: pozycja 3 : 2,66% (892 głosów)
- SZULC Aleksandra: pozycja 4 : 2,66% (892 głosów)
- BŁASZAK Dawid: pozycja 5 : 2,66% (892 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- PIETRZAK Marcin: pozycja 1 : 1,37% (458 głosów)
- OSUCH Katarzyna Anna: pozycja 2 : 1,37% (458 głosów)
- SZCZEPAŃSKA Agnieszka: pozycja 3 : 1,37% (458 głosów)
- SZYPERSKI Leszek: pozycja 4 : 1,37% (458 głosów)
- SIKORSKA Janina Bogusława: pozycja 5 : 1,37% (458 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- PROCEK Henryk: pozycja 1 : 8,66% (2 904 głosów)
- MRÓWCZYŃSKA Jolanta Jadwiga: pozycja 2 : 8,66% (2 904 głosów)
- BŁASZAK Paweł: pozycja 3 : 8,66% (2 904 głosów)
- LIPIŃSKA-ANKIEL Maria: pozycja 4 : 8,66% (2 904 głosów)
- JAŚTAK Michał: pozycja 5 : 8,66% (2 904 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „NASZE KUJAWY”:
- WALTER Rafał Sebastian: pozycja 1 : 2,36% (792 głosów)
- GERUS Marek Mieszko: pozycja 2 : 2,36% (792 głosów)
- CHAJZLER Magdalena Maria: pozycja 3 : 2,36% (792 głosów)
- LISZKOWSKA Halina Kazimiera: pozycja 4 : 2,36% (792 głosów)
- SZYMAŃSKI Wit Cezary: pozycja 5 : 2,36% (792 głosów)
Wyniki wyborów do rady powiatu inowrocławskiego z okręgu nr 3
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- WROŃSKI Marcin: pozycja 1 : 2,94% (2 814 głosów)
- GERUS Wojciech Jerzy: pozycja 2 : 2,94% (2 814 głosów)
- GRZANKOWSKI Łukasz Sławomir: pozycja 3 : 2,94% (2 814 głosów)
- SZPAKOWSKA Maria: pozycja 4 : 2,94% (2 814 głosów)
- TADZIK Rafał: pozycja 5 : 2,94% (2 814 głosów)
- PLACHY Anna: pozycja 6 : 2,94% (2 814 głosów)
- STĘPNIEWSKA Lidia Urszula: pozycja 7 : 2,94% (2 814 głosów)
- KUBIAK Joanna Natalia: pozycja 8 : 2,94% (2 814 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- DRELICH Sławomir: pozycja 1 : 1,42% (1 362 głosów)
- MAJEWSKI Tadeusz Jan: pozycja 2 : 1,42% (1 362 głosów)
- SERKOWSKI Oskar Michał: pozycja 3 : 1,42% (1 362 głosów)
- WOŹNIAK-KRUK Joanna: pozycja 4 : 1,42% (1 362 głosów)
- SZKAPIAK Sylwia: pozycja 5 : 1,42% (1 362 głosów)
- KOŁODZIEJ Tomasz: pozycja 6 : 1,42% (1 362 głosów)
- ŁUKASIEWICZ Marta Ewa: pozycja 7 : 1,42% (1 362 głosów)
- PATALAS Eligiusz: pozycja 8 : 1,42% (1 362 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- FIGAS Włodzimierz Michał: pozycja 1 : 1,17% (1 118 głosów)
- STANEK-OŹMINA Monika: pozycja 2 : 1,17% (1 118 głosów)
- TIMM Piotr: pozycja 3 : 1,17% (1 118 głosów)
- BAESEL Anna: pozycja 4 : 1,17% (1 118 głosów)
- MIKOŁAJCZAK Małgorzata: pozycja 5 : 1,17% (1 118 głosów)
- BIGOŚ-PRZERAZIŃSKA Małgorzata Daria: pozycja 6 : 1,17% (1 118 głosów)
- MYŚLIWIEC Zofia: pozycja 7 : 1,17% (1 118 głosów)
- ŁAPIŃSKI Waldemar Jacek: pozycja 8 : 1,17% (1 118 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- PAWŁOWSKA Wiesława Maria: pozycja 1 : 4,92% (4 701 głosów)
- SKROBACKI Andrzej Maciej: pozycja 2 : 4,92% (4 701 głosów)
- PROCEK Aleksandra: pozycja 3 : 4,92% (4 701 głosów)
- MIELCAREK Alicja Elżbieta: pozycja 4 : 4,92% (4 701 głosów)
- SZYMANOWSKA Adriana: pozycja 5 : 4,92% (4 701 głosów)
- DRELISZAK Ryszard Andrzej: pozycja 6 : 4,92% (4 701 głosów)
- PIERZCHALSKI Rafał Miłosz: pozycja 7 : 4,92% (4 701 głosów)
- PRZYBYLIŃSKA Alicja Maria: pozycja 8 : 4,92% (4 701 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „NASZE KUJAWY”:
- NIJAK Jacek: pozycja 1 : 2,05% (1 959 głosów)
- SZYMAŃSKI Dobromir Cezary: pozycja 2 : 2,05% (1 959 głosów)
- POLEWSKA Ewelina Maria: pozycja 3 : 2,05% (1 959 głosów)
- KUJAWA Bartosz: pozycja 4 : 2,05% (1 959 głosów)
- KOSIŃSKA Ewa: pozycja 5 : 2,05% (1 959 głosów)
- MODRZYŃSKI Wojciech Marek: pozycja 6 : 2,05% (1 959 głosów)
- ZYWERT Grażyna Jadwiga: pozycja 7 : 2,05% (1 959 głosów)
- MARKOWSKI Mariusz: pozycja 8 : 2,05% (1 959 głosów)
Wyniki wyborów do rady powiatu inowrocławskiego z okręgu nr 4
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- UKLEJEWSKA Ewa Maria: pozycja 1 : 5,83% (2 051 głosów)
- WIJASZKA Tomasz: pozycja 2 : 5,83% (2 051 głosów)
- SZYMAŃSKA Joanna: pozycja 3 : 5,83% (2 051 głosów)
- WALCZAK Maciej Marek: pozycja 4 : 5,83% (2 051 głosów)
- BOGDANOWICZ Halina Maria: pozycja 5 : 5,83% (2 051 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- SIERADZKI Andrzej Mikołaj: pozycja 1 : 4,21% (1 483 głosów)
- LUBER Piotr Paweł: pozycja 2 : 4,21% (1 483 głosów)
- SZAŁKOWSKA Marzena Teresa: pozycja 3 : 4,21% (1 483 głosów)
- KOCHAŃSKA Marlena Jadwiga: pozycja 4 : 4,21% (1 483 głosów)
- ŻAK Franciszek: pozycja 5 : 4,21% (1 483 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- JANECZEK Stefan: pozycja 1 : 1,87% (659 głosów)
- PRUCZKOWSKA-STRĘK Grażyna Władysława: pozycja 2 : 1,87% (659 głosów)
- MIKOŁAJCZEWSKI Artur: pozycja 3 : 1,87% (659 głosów)
- JUSKOWIAK Karolina: pozycja 4 : 1,87% (659 głosów)
- FOGT Rafał: pozycja 5 : 1,87% (659 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- ZALESIAK Jacek: pozycja 1 : 3,62% (1 274 głosów)
- BUKOWSKI Alojzy: pozycja 2 : 3,62% (1 274 głosów)
- KOZŁOWSKA Agnieszka: pozycja 3 : 3,62% (1 274 głosów)
- BUSSE Łukasz: pozycja 4 : 3,62% (1 274 głosów)
- RASAŁA-RODZEŃ Agnieszka: pozycja 5 : 3,62% (1 274 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „NASZE KUJAWY”:
- KRAJNIAK Bartosz: pozycja 1 : 4,47% (1 572 głosów)
- BANACHOWSKI Maciej: pozycja 2 : 4,47% (1 572 głosów)
- URBANEK Anna Franciszka: pozycja 3 : 4,47% (1 572 głosów)
- DOJERSKA Maria Sławomira: pozycja 4 : 4,47% (1 572 głosów)
- NOWINOWSKI Andrzej: pozycja 5 : 4,47% (1 572 głosów)
Wyniki wyborów do rady powiatu inowrocławskiego z okręgu nr 5
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- KNOP Marek: pozycja 1 : 3,71% (2 064 głosów)
- SZLYFARSKA Mariola: pozycja 2 : 3,71% (2 064 głosów)
- KOSIADA Tomasz: pozycja 3 : 3,71% (2 064 głosów)
- DOMŻALSKA Anna Michalina: pozycja 4 : 3,71% (2 064 głosów)
- KAWKA Bogusław Teofil: pozycja 5 : 3,71% (2 064 głosów)
- MICHALIK Julia: pozycja 6 : 3,71% (2 064 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- ANTONIEWICZ Andrzej Grzegorz: pozycja 1 : 4,35% (2 420 głosów)
- MRÓZ Sylwester: pozycja 2 : 4,35% (2 420 głosów)
- NIEZNALSKA Iwona: pozycja 3 : 4,35% (2 420 głosów)
- PANKOWSKA Paulina Lucyna: pozycja 4 : 4,35% (2 420 głosów)
- WITKOWSKA Joanna: pozycja 5 : 4,35% (2 420 głosów)
- JAGODZIŃSKI Ryszard Paweł: pozycja 6 : 4,35% (2 420 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- NURSKI Wiesław: pozycja 1 : 1,4% (781 głosów)
- GŁOWACKA Julita Katarzyna: pozycja 2 : 1,4% (781 głosów)
- KĘDZIORA Piotr Michał: pozycja 3 : 1,4% (781 głosów)
- KAMIŃSKA-RZEPCZAK Mariola Danuta: pozycja 4 : 1,4% (781 głosów)
- ŚWIĄTKOWSKI Janusz: pozycja 5 : 1,4% (781 głosów)
- KĄKOLEWSKA Elżbieta Kinga: pozycja 6 : 1,4% (781 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- KLIMASZEWSKI Wojciech Robert: pozycja 1 : 3,76% (2 091 głosów)
- KOŃCZAL Wiesław Stanisław: pozycja 2 : 3,76% (2 091 głosów)
- SZUBARGA Marek Waldemar: pozycja 3 : 3,76% (2 091 głosów)
- SMOTRYCKA Żaneta Anna: pozycja 4 : 3,76% (2 091 głosów)
- NOWAK Jolanta: pozycja 5 : 3,76% (2 091 głosów)
- DRZEWIECKA Magdalena: pozycja 6 : 3,76% (2 091 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „NASZE KUJAWY”:
- BRZEZIŃSKI Andrzej Jan: pozycja 1 : 3,43% (1 909 głosów)
- ZEMEŁKA Joanna: pozycja 2 : 3,43% (1 909 głosów)
- KUROWSKA Katarzyna: pozycja 3 : 3,43% (1 909 głosów)
- SZOTKIEWICZ Beata: pozycja 4 : 3,43% (1 909 głosów)
- GOTOWSKI Rafał: pozycja 5 : 3,43% (1 909 głosów)
- WESOŁOWSKI Grzegorz: pozycja 6 : 3,43% (1 909 głosów)
Wyniki wyborów do rady powiatu inowrocławskiego z okręgu nr 6
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- DRZAŻDŻEWSKI Paweł: pozycja 1 : 4,66% (2 193 głosów)
- MIELCAREK Michał: pozycja 2 : 4,66% (2 193 głosów)
- KOPCZYŃSKA Monika: pozycja 3 : 4,66% (2 193 głosów)
- GĄSIOREK Artur: pozycja 4 : 4,66% (2 193 głosów)
- SZULC Marta Maria: pozycja 5 : 4,66% (2 193 głosów)
- BRZUCHNALSKA Elżbieta: pozycja 6 : 4,66% (2 193 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- MARCINIAK Longin Włodzimierz: pozycja 1 : 3,42% (1 610 głosów)
- LUBER Piotr Jan: pozycja 2 : 3,42% (1 610 głosów)
- TORGOWSKA Elżbieta: pozycja 3 : 3,42% (1 610 głosów)
- PROCHOWNIK Wiesława Stanisława: pozycja 4 : 3,42% (1 610 głosów)
- SKRZYPCZAK Antoni: pozycja 5 : 3,42% (1 610 głosów)
- ŁUKASIEWICZ Joanna: pozycja 6 : 3,42% (1 610 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- ŻARNOWSKI Piotr: pozycja 1 : 1,33% (623 głosów)
- BRYLEW Andrzej Olek: pozycja 2 : 1,33% (623 głosów)
- BASIŃSKA Magdalena: pozycja 3 : 1,33% (623 głosów)
- SZYMAŃSKA Ewa Maria: pozycja 4 : 1,33% (623 głosów)
- STĘPIEŃ Arkadiusz: pozycja 5 : 1,33% (623 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- SIENKIEWICZ Leszek: pozycja 1 : 3,91% (1 838 głosów)
- TYBUREK Maciej: pozycja 2 : 3,91% (1 838 głosów)
- DUBEL Iwona: pozycja 3 : 3,91% (1 838 głosów)
- STACHOWIAK Zofia Celina: pozycja 4 : 3,91% (1 838 głosów)
- PŁACHECIŃSKA Magdalena: pozycja 5 : 3,91% (1 838 głosów)
- BEDNAREK Bartłomiej: pozycja 6 : 3,91% (1 838 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „NASZE KUJAWY”:
- BANASZAK Adam Heliodor: pozycja 1 : 3,56% (1 676 głosów)
- PĘCZKOWSKA Bogumiła Teresa: pozycja 2 : 3,56% (1 676 głosów)
- PAWŁOWSKA Katarzyna: pozycja 3 : 3,56% (1 676 głosów)
- WALCZAK Andrzej: pozycja 4 : 3,56% (1 676 głosów)
- BRZUSKA Wiesława: pozycja 5 : 3,56% (1 676 głosów)
- KOPISZKA Ireneusz: pozycja 6 : 3,56% (1 676 głosów)
Wyniki wyborów do rady powiatu inowrocławskiego z okręgu nr 7
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- MATKOWSKI Szymon Franciszek: pozycja 1 : 4,25% (2 046 głosów)
- SZCZYGIEŁ Mieczysław Piotr: pozycja 2 : 4,25% (2 046 głosów)
- JUŚKIEWICZ Karolina Milena: pozycja 3 : 4,25% (2 046 głosów)
- GRZELAK-MARCZAK Joanna: pozycja 4 : 4,25% (2 046 głosów)
- ORCZYKOWSKA Małgorzata Maria: pozycja 5 : 4,25% (2 046 głosów)
- ŚWITAJ Krzysztof: pozycja 6 : 4,25% (2 046 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- KRYSZAK Feliks Tadeusz: pozycja 1 : 3,44% (1 655 głosów)
- MILANOWSKA Agnieszka: pozycja 2 : 3,44% (1 655 głosów)
- GABRYSZAK-NOGALSKA Wioleta: pozycja 3 : 3,44% (1 655 głosów)
- BIELECKI Stanisław: pozycja 4 : 3,44% (1 655 głosów)
- KOT Sławomir Eugeniusz: pozycja 5 : 3,44% (1 655 głosów)
- DĄBROWSKA Magdalena: pozycja 6 : 3,44% (1 655 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- GAWRON-FIEDOROW Krystyna Danuta: pozycja 1 : 1,5% (721 głosów)
- ZABRZYŃSKA Iwona: pozycja 2 : 1,5% (721 głosów)
- WOSZCZAK Bartosz: pozycja 3 : 1,5% (721 głosów)
- OŹMIŃSKA Aleksandra Agata: pozycja 4 : 1,5% (721 głosów)
- MAZIARZ Patryk: pozycja 5 : 1,5% (721 głosów)
- OCZACHOWSKI Dariusz: pozycja 6 : 1,5% (721 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- ROSA Jacek Michał: pozycja 1 : 4,35% (2 093 głosów)
- WASZAK Bartosz: pozycja 2 : 4,35% (2 093 głosów)
- MURAWA Jacek Janusz: pozycja 3 : 4,35% (2 093 głosów)
- SZAFRAŃSKA Beata Helena: pozycja 4 : 4,35% (2 093 głosów)
- KROCZYK Sława Maria: pozycja 5 : 4,35% (2 093 głosów)
- SOWIŃSKA Krystyna Janina: pozycja 6 : 4,35% (2 093 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „NASZE KUJAWY”:
- KARÓLEWSKI Marek Wojciech: pozycja 1 : 3,14% (1 510 głosów)
- CYBULSKI Witold Grzegorz: pozycja 2 : 3,14% (1 510 głosów)
- PIECZĄTKIEWICZ Natalia Anna: pozycja 3 : 3,14% (1 510 głosów)
- ZIELIŃSKA-GOEBEL Magdalena: pozycja 4 : 3,14% (1 510 głosów)
- WEKWEJT Renata: pozycja 5 : 3,14% (1 510 głosów)
- SZYPERSKI Tomasz: pozycja 6 : 3,14% (1 510 głosów)
Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.
Może Cię zainteresować
Jak wyłania się radnych powiatu?
Podczas wyborów do rady powiatu w każdym okręgu wyborczym wybierani są radni w liczbie od 3 do 10. Okręg wyborczy to jedna gmina.
W powiatach ustalane są okręgi wielomandatowe. Głosy przelicza się za pomocą specjalnej metody polegającej na tym, że zbiera się wyniki poszczególnych komitetów, a następnie dzieli przez kolejne liczby naturalne. Komitet, który uzyska pierwszy najwyższy wynik dostaje pierwszy mandat, drugi najwyższy wynik – drugi mandat itd.
W podziale głosów biorą udział tylko te komitety, które zdobyły powyżej 5 proc. głosów.
Może Cię zainteresować
Jarosław Kaczyński nie stawił się przed komisją śledczą
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?