Warta - Zawisza 0:3 (ZDJĘCIA)

Dariusz Piekarczyk
Zawisza Rzgów już nie zamyka tabeli III ligi łódzko-mazowieckiej. Zespół trenera Marka Chojnackiego pokonał w środę w Sieradzu Wartę aż 3:0 (1:0) i teraz to sieradzanie plasują się na ostatniej pozycji w ligowej tabeli. Obie drużyny mają po 10 punktów, ale w bezpośrednich meczach górą jest Zawisza - wygrał w Sieradzu 3:0. Jesienią był bezbramkowy remis.

Gole dla Zawiszy: Dawid Sarafiński 2, Andrzej Chmielecki.
W 24 minucie rzutu karnego nie wykorzystał Łukasz Mitek z Warty. Jego strzał obronił Szymon Gąsiński. W 30 minucie czerwoną kartką napomniany został Mateusz Zaniewski, bramkarz Warty.
Zawisza po wycofaniu się ŁKS Łódź z I ligi, jest teraz drugą, po Widzewie, piłkarską siłą regionu łódzkiego.